Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzecu

Utworzony przez mc, 22 kwietnia 2008 r. o 15:28
Nie wchodźcie w ten link. To wirusy- świrusy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Muszynska jako kozioł ofiarny wszystko nato wygląda.
  Z wyborem tej Pani to był taki "myK'. Żeby za wiele nie mówiło sie o Panu S. Chociaż to on faktycznie rządził tym towarzystwem. Pani M. była tylko figurantem, nie miała nic do powiedzenia.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Muszynska jako kozioł ofiarny wszystko nato wygląda.
  Z wyborem tej Pani to był taki "myK'. Żeby za wiele nie mówiło sie o Panu S. Chociaż to on faktycznie rządził tym towarzystwem. Pani M. była tylko figurantem, nie miała nic do powiedzenia.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZORY,POZORY,a lody dalej się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZORY,POZORY,a lody dalej się kręci.
Nie  zazdrość  tylko kręć i Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, ogarnij się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, ogarnij się!
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski... ŻABA Ty o tym nie wiedziałeś? Codzienność to nie taniec towarzyski... To całkiem inna jazda... Samopoczucie własne, że tańczysz solowo... Jest adekwatne do przebicia ściany głową... a Ten taniec towarzyski... ŻABA czy jest już po Tobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Może by tak nowe władze dokładniej przyjrzały się rozliczeniom stowarzszenia z miastem np: za wynajmy domków kupionych przez miasto a i inwestycje i ich celowość realizowane przez poprzednika nie zaszkodzi poddać kontroli.  
dobra myśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypożyczali kajaki,rowery wodne i też nie dawali pokwitowań.Turyści byli oburzeni na pijaństwa odbywające się na stanicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypożyczali kajaki,rowery wodne i też nie dawali pokwitowań.Turyści byli oburzeni na pijaństwa odbywające się na stanicy.
Święta prawda tylko wóda trzeba za coś kupować.Więc się kombinuje . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra myśl
kto będzie nowym prezesem? pewnie Mucha? wiadomo już?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto będzie nowym prezesem? pewnie Mucha? wiadomo już?
A obecnie panujący kapitan floty międzygwiezdnej już ustąpił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A obecnie panujący kapitan floty międzygwiezdnej już ustąpił?
Wszystko przed nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A obecnie panujący kapitan floty międzygwiezdnej już ustąpił?
idzie do TAŃCA z gwiazdami...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mieszkańców, nie jestem z Międzyrzeca jednak postanowiłem zabrać głos. Przeczytałem posty i doszedłem do wniosku, że przeważa w nich malkontenctwo. Moim zdaniem nie doceniacie tego co już macie, tego co możecie mieć dzięki lokalnym warunkom terenowym i pojawiających się lokalnych inicjatywach. Macie w mieście stawy (prawie jeziora) o czystej wodzie, a wokół nich leśne zagajniki, ponadto macie w mieście teren do stworzenia ośrodka narciarskiego i inicjatywę jego stworzenia. Tymczasem zamiast pozytywnie wykorzystac posiadane warunki wylewacie w swoich postach "morze żółci", krytykując wszystko i wszystkich. Bardzo będę się cieszył z istnienia WASZEGO stoku narciarskiego i jeżeli powstanie chętnie będę z niego korzystał. Bardzo chętnie będę korzystał z możliwości kąpieli w WASZEJ czystej wodzie i popływania na WASZYM wypożyczonym u WAS sprzęcie żeglarskim. Chętnie też skorzystam z innych WASZYCH udogodnień, które macie lub będziecie w przyszłości mieć - u siebie na miejscu !. Macie już trochę, prawdopodobnie będziecie miec jeszcze więcej - jak nie chcecie nie korzystajcie, ja i moja rodzina skorzystamy bardzo chętnie. Tylko jedna prośba - jak się WAM nie podoba to czym dysponujecie to WASZA sprawa, przyjadą tacy jak ja i będą się cieszyć tym co jest. Ale nie niszczcie tego co już macie !, dlaczego zasypujecie brzegi stawów i ich okolicę górami śmieci ?, dlaczego niszczycie sprzęty w otoczeniu WASZYCH zbiorników wodnych ?, dlaczego grupy WASZYCH chuliganów uprzykrzają WAM wypoczynek nad WASZĄ wodą ?. Podobnych pytań i wątpliwości mam jeszcze kilka ale i tych w zupełności wystarczy. Z góry przepraszam jeżeli kogoś niechcący urazilem. Pozdrawiam wszystkich MIESZKAŃCÓW - niemieszkaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceniamy doceniamy ale obecna władza z Kotem na czele niekoniecznie bo to spuścizna po byłym Burmistrzu.Widzisz kolego bo problem polega na tym że nie docenia się walorów naszych terenów i zamiast rekreacji proponuje się syf smród i totalne dziadostwo w postaci ubojni.Mam nadzieję że zgodnie z zapowiedzią PiS w przyszłym roku odbędą się wybory samorządowe i wymienimy członka PO który zamiast rządzić miastem pierdzi w stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceniamy doceniamy ale obecna władza z Kotem na czele niekoniecznie bo to spuścizna po byłym Burmistrzu.Widzisz kolego bo problem polega na tym że nie docenia się walorów naszych terenów i zamiast rekreacji proponuje się syf smród i totalne dziadostwo w postaci ubojni.Mam nadzieję że zgodnie z zapowiedzią PiS w przyszłym roku odbędą się wybory samorządowe i wymienimy członka PO który zamiast rządzić miastem pierdzi w stołek
Nie pierdzi w stołek tylko realizuje obietnice wyborcze polegajace na tworzeniu miejsc pracy. Powiedz przedmówco ile miejsc pracy dały milionowe działania na żwirowni poprzednika ? (żadnych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kot jako lojalny członek Platformy Obywatelskiej realizuje politykę swojej partii -"ciepła woda w kranie" i broń Boże nie wychyli się ze swoimi pomysłami bo ich nie posiada na miasto tylko realizuje te które pozostawił po sobie były Burmistrz pan Artur Grzyb.Przykład-remont budynku stadionu czy budowa hali sportowej.Budowa tej jakże kontrowersyjnej ubojni też nie jest pomysłem Kota tylko Lesiuka dla którego to jest być albo nie być w Wipaszu.Kot nie bierze pod uwagę protesty mieszkańców ani co najważniejsze że miasto gdyby faktycznie doszło do budowy na tym straci.Po co nam taki burmistrz który realizuje projekty partyjnych kolegów albo zatrudnia ich a resztę społeczności lokalnej ma w du***.Jeżeli dojdzie do przyspieszonych wyborów pogonimy Kota panu Zbigniewowi z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kot jako lojalny członek Platformy Obywatelskiej realizuje politykę swojej partii -"ciepła woda w kranie" i broń Boże nie wychyli się ze swoimi pomysłami bo ich nie posiada na miasto tylko realizuje te które pozostawił po sobie były Burmistrz pan Artur Grzyb.Przykład-remont budynku stadionu czy budowa hali sportowej.Budowa tej jakże kontrowersyjnej ubojni też nie jest pomysłem Kota tylko Lesiuka dla którego to jest być albo nie być w Wipaszu.Kot nie bierze pod uwagę protesty mieszkańców ani co najważniejsze że miasto gdyby faktycznie doszło do budowy na tym straci.Po co nam taki burmistrz który realizuje projekty partyjnych kolegów albo zatrudnia ich a resztę społeczności lokalnej ma w du***.Jeżeli dojdzie do przyspieszonych wyborów pogonimy Kota panu Zbigniewowi z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...